Главная » Файлы » Регламент

ПРИКАЗ
[ Скачать с сервера (194.5Kb) ] 03.03.2017, 09:11

 

                                          ЛІГА РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

                                                       UKRAINIAN AMATEUR RADIO LEAGUE
         
                                  Зареєстровано Міністерством юстиції України 3 вересня 1992 р. Свідоцтво №286
                                        ГУ по м.Києву та Київській області АТ "Ощадбанк", п/р N 26007300744813,
                                                                  МФО 322669, ЄРДПОУ 14361078
    

                                                 Україна, 03057 , м.Київ, пр.-кт Перемоги 52/2 оф.29
                                                                        Штаб-квартира ЛРУ.
                                                                        Тел. 050-330-15-08                                           
Від 25  травня 2016 р.


                                                                            Н А К А З № ____

Про присвоєння спортивних розрядів
учасникам Чемпіонатів України 2016 року
по радіозв’язку на КХ та Кубку України
(мала потужність)

На підставі Протоколів Чемпіонатів України 2016 року по радіозв’язку на коротких хвилях телеграфом, телефоном, телетайпом та Протоколу Кубку України з радіозв’язку на КХ телеграфом (мала потужність)

                                                                   Н А К А З У Ю:

                           Присвоїти розряд   «Кандидат в майстри спорту України»

                                                  з радіоспорту наступним   спортсменам:

 
№    П.І.Б.    Позивний(в складі)    Місто    Чемпіонат       
1    Плоткіну А.Ю.    UR7DWW    м. Київ    CW       
2    Артеменко В.І.    UR4PWC    м. Нововолинськ    CW       
3    Артеменко О.Р.    UR4PWC    м. Нововолинськ    CW       
4    Яровенко А.С.    UR4ZXX    м. Миколаїв    CW       
5    Білобловський Г.М.    UR4RWW    м. Носівка    CW       
6    Кузьменко А.В.    UT4MWM    м. Алчевськ    CW       
7    Куцарський С.Д.    UT4MWM    м. Алчевськ    CW       
8    Журавель С.М.    UR4UWY    м. Бориспіль    CW       
9    Петренко С.Г.    UR4UWY    м. Бориспіль    CW       
10    Дроботулін О.    UR4CYT    м. Черкаси    CW       
11    Антонець А.    UR4CYT    м. Черкаси    CW       
12    Горбаченко Г.В.    UR4UXA    м. Пер.-Хмельницький    CW       
13    Сизоненко В.В.    UR4UXA    м. Пер.-Хмельницький    CW       
14    Савченко А.Н.    UX1RX    м. Чернігів    CW       
15    Касмінін Г.    UY2RA    м. Славутич    CW       
16    Дибко І.В.    UT3QU    м. Запоріжжя    CW       
17    Иванов С.Л.    UT9NA    м. Вінниця    CW       
18    Прощенко О.І.    UT3SO    м. Івано-Франківськ    CW        
19    Стецун П. В.    UR6EA    м. Крівий Ріг    CW       
20    Рябий О.О.    UR7EN    м. Дніпропретровськ    CW       
21    Ошека С.І.    US1VM    м. Кіровоград    CW       
22    Борисенко І.В.    UW5RG    м. Чернігів    CW       
23    Жуков С.В.    UT5EDU    м. Дніпропетровськ    CW       
24    Панасюк А.Г.    UR5TEX    м. Хмельницький    CW       
25    Дудiн В.М.    UT7DL    м. Ужгород    CW       
26    Петренко В.В.    UT7AW    м.Суми    CW       
27    Радченко В.П.    UR4UZA    Київська обл.    SSB       
28    Ільїна Д.О.    UR4EYN    м. Орджонікідзе    SSB       
29    Левченко А.С.    UR4EYN    м. Орджонікідзе    SSB       
30    Шулика К.О.    UR4EYN    м. Орджонікідзе    SSB       
31    Поволоцький Е.А.    UR4RZX    м. Чернігів    SSB       
32    Пишевський О.Ю.    UR4RZX    м. Чернігів    SSB       
33    Шостак М.М.    UR4UWY    м. Бориспіль    SSB       
34    Бачок О.В.    UZ1RZZ    м. Чернігів    SSB       
35    Кондратенко В.Д.    UZ1RZZ    м. Чернігів    SSB       
36    Рогальський М.Г.    UR3QXX    м. Запоріжжя    SSB       
37    Величко А.О.    UR4CXI    смт. Ерки    SSB       
38    Строєва Г.Л.    UR4CXI    смт. Ерки    SSB       
39    Буряк О.І.    UR4CXI    смт. Ерки    SSB       
40    Кошова А.    UR4RXJ    м. Остер    SSB       
41    Васько В.    UR4RXJ    м. Остер    SSB       
42    Француз В.    UR4RXJ    м. Остер    SSB       
43    Савченко А.    UX1RX    с. Дмітровка    SSB       
44    Апальков В.Д.    UT0LK    м. Харків    SSB       
45    Максименко В.В.    UR5ZW    м.Миколаїв    SSB       
46    Софіяк В.Є.    UR5TL    м. Хмельницький    SSB       
47    Городій К.М.    UX0RR    м. Чернігів    SSB       
48    Шпичак А.П.    UR5SD    м. Івано-Франківськ    SSB       
49    Гарашко С.М.    UX2HR    с. Стасі    SSB       
50    Залізняк О.А.    UX7UU    м. Київ    SSB       
51    Дереторський І.В.    UR5YEI    м. Чернівці    SSB       
52    Добровольський В.В.    UR5TX    м. Хмельницький    SSB       
53    Пашкевич М.О.    UT4PR    м. Ковель    SSB    

 

Категория: Регламент | Добавил: ur5zw
Просмотров: 84 | Загрузок: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar